Menu Close
استفاده بلبرینگ در صنعت فولاد

بلبرینگ در صنعت فولاد – صنعت فولاد ، هسته ای از تمامی سازه هایی است که در آن زندگی می کنیم. صنعت فولاد یکی از قدیمی ترین صنایع شناخته شده در صنعت است. ماشین آلات زیادی وجود دارد که در توسعه محصول نهایی قابل استفاده برای انسان از سر استخراج معادن، ذخیره سازی و حمل و نقل استفاده می شود.

فولاد اساس مواد برای جامعه مدرن صنعتی و معیار توسعه آن است. این امر به طیف گسترده ای از کاربردها در تمام شاخه های مهم صنعت اعطا می شود. ترافیک و حمل و نقل، ساخت ماشین، مهندسی ساخت و ساز فولاد، مهندسی برق و فن آوری زیست محیطی و…

بلبرینگ در صنعت فولاد

از مواد خام، برای تولید فولاد، نورد فولاد، پالایش، ریخته گری تا محصول نهایی. انواع بلبرینگ در صنعت فولاد استفاده می شود و صنعت فولاد یکی از بزرگترین صنایع صنعتی برای استفاده از بلبرینگ است. شرایط عملیاتی برای بلبرینگ در صنعت فولاد متنوع و پیچیده هستند و شامل گرد و غبار، ذرات فولاد، آب، گرما، برخورد با بارهای سنگین در سرعت های کم چرخشی با بارهای بالا حرکتی، سرعت بالا با دمای بالا همراه با گشتاور بالا و پایین و شتاب، به راحتی سخت ترین و متنوع ترین شرایط کار در مقایسه با هر صنعت دیگر را دارا است.

بلبرینگ های مورد استفاده در صنایع فولاد باید در شرایط سخت در دماهای بسیار بالا و با سرعت های مختلف انجام شوند. بلبرینگ ها با برندهای مختلف به طور مداوم برای چندین دهه ، برای استفاده هایی مانند کوره های انفجاری، کارخانه ذوب فولاد، فروشگاه رول، کوره، کارخانه تولید آهک و نیروگاه، به طور مداوم درحال افزایش کیفیت جهت عرضه هستند.

Barad Sanat Asoo | باراد صنعت آسو

www.baradbearing.com

پست های مرتبط

×

BARAD SANAT ASOO

در صورت تمایل میتوانید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید

× تماس از طریق واتساپ